Спорт

Нарізка відео з футбольного свята та матчу
з командою із Новоукраїнки 28 травня 2017 року
Вболіваймо за футбол Вітання
Танець „Сонце нам сяє” Вихід команд
Перший гол Гол команди з Новоукраїнки
3-1 4-1
5-1 Танець „Жіночі викрутаси”

Фотографії з цього футбольного матчу

Шашки

    В 70-80 роки в нашому районі постійно проводились змагання на першість з шашок. Багато років підряд чемпіонами змагань були спортсмени з радгоспу „Вереміївський” в складі Михайла Бульби та подружжя Петра і Валентини Мусієнків. Лише інколи вони поступались цим званням – займали призові місця. Не все збереглося з того часу, лише в сім’ї Мусієнків залишились вирізки з газет, грамоти і ... спогади.

Ось так в газеті "Світлий шлях" писали про ці змагання:
    Спортивні новини. Шашки. (27 березня 1975 року)
    Завершились районні змагання з шашок. Перше загальнокомандне місце зайняли спортсмени радгоспу «Вереміївський». За команду виступали М. Бульба, П. Мусієнко і В. Мусієнко.
    Успішні старти. (22 вересня 1975 року)
    Багатий на спортивні події нинішній рік. Проводилась четверта зимова спартакіада Черкащини, на якій наші шашкісти і шахісти завоювали перші місця. Серед них — П. Мусієнко з радгоспу «Вереміївський», О. Роздобудько з райоб'єднання «Сільгосптехніка», учитель Великобурімської середньої школи В. Становський, десятикласниця Великоканівецької середньої школи Н. Сизін та інші.
    Перемагають найсильніші (29 січня 1976 року)
    В спортивному залі Москаленського будинку культури відбулись змагання на кубок району з шашок. Прибуло на ці змагання 25 команд. Вони були розбиті на групи і з кожної в фінал потрапляли дві команди. Найкраще виступили спортсмени радгоспу «Вереміївський», які другий рік підряд виграють перше місце. Чемпіонами району стало подружжя Мусієнків та М. Бульба з радгоспу «Вереміївський».


Нагородження команди-переможниці районних змагань (1979 рік)

    Нагороди найкращим (28 жовтня 1976 року)
    Успішно виступали на першості області шашкісти нашого району П. Мусієнко з Вереміївки, В. Становський з Великої Вурімки та В. Левченко з Чорнобаю. Цим спортсменам наказом обласного спорткомітету присвоєно перший спортивний розряд з шашок.
    Знову чемпіони (2 квітня 1981 року)
    На змагання, що проходили в Мельниківській середній школі, приїхали найсильніші шашкісти району. Всі команди розділили на чотири підгрупи — по 5 у кожній. Гра проводилася за круговою системою, а команда, яка набирала найбільше очок, виходила в фінал. Спортсмени радгоспу «Вереміївський» вибороли це почесне право. За круговою системою вони розіграли звання найсильніших. Цього разу вереміївські спортсмени довели, що рівних їм у цьому році немає. За радгосп виступали першорозрядники подружжя Петро і Валентина Мусієнки та Михайло Бульба.
    Що показали змагання (27 лютого 1982 року )
    Минулої неділі в Будинку культури с. Мельники проводились районні змагання з шашок. Всі команди-учасниці були розбиті на три групи. Перше місце і кубок району втретє здобули шашкісти радгоспу «Вереміївський» — подружжя Валентина та Петро Мусієнки і Михайло Бульба.
    Турнір збирає шашкістів (10 лютого 1983 року)
    У Вереміївці відбувся районний турнір шашкістів. На нього зібралося більше ста учасників, їх було розбито на чотири підгрупи, переможці яких за круговою системою розіграли у фіналі головні призи змагань. Четвертий раз за останні роки перше місце і кубок району виборола команда радгоспу «Вереміївський» у складі Михайла Бульби, Валентини та Петра Мусієнків.
    Спорт (16 лютого 1984 року)
    Нещодавно в Мельниківській середній школі райспорткомітет та районна рада ДСТ «Колос» провели першість району з шашок. В чотирьох підгрупах ігри відбувались за круговою системою. Чемпіонський титул і перехідний кубок здобула команда з Мельників, її нагороджено дипломом першого ступеня, а шашкісти О. Кандиба, В. Кикоть, Г. Пасічна удостоєні Грамот. Спортсмени з Вереміївки зайняли друге місце. Вони виступали в складі подружжя П. і В. Мусієнків та М. Бульби.
    Кубки виборюють найсильніші (23 лютого 1985 року)
    Минулої неділі в спортивному залі Мельниківської середньої школи вдев’яте проходили командні змагання з шашок. В чотирьох підгрупах, до кожної з яких входило по шість команд, ігри відбувалися за круговою системою. У першій найбільше очок набрали багаторазові переможці районних змагань — шашкісти з радгоспу „Вереміївський”. Вереміївчани і цього разу залишилися вірними собі: команда у складі Петра і Валентини Мусієнків та Михайла Бульби знову здобула перемогу. Нагорода за черговий успіх — чемпіонський титул, перехіднй кубок, Диплом першого ступеня та Грамоти всім учасникам.
    Кубок — в сильніших (28 лютого 1987 року)
    Минулої неділі в спортзалі Мельниківської середньої школи вже в одинадцятий раз проходили районні змагання з шашок. До кожної з чотирьох підгруп входило шість команд. Ігри відбувалися за круговою системою. У першій найбільше очок набрали багаторазові переможці районних змагань — шашкісти радгоспу «Вереміївський». І у фіналі команда в складі Михайла Бульби та подружжя Петра і Валентини Мусієнків знову здобули перемогу. На друге місце вийшли представники відділу народної освіти брати Віктор та Валентин Становські, Раїса Авраменко.
    СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП. ШАШКИ. (11 квітня 1987 року)
    Вперше в Чорнобаї було проведено особистий чемпіонат району з шашок. На турнір прибули любителі цієї гри з багатьох сіл району. Всі учасники були розбиті на дві підгрупи, з яких по три переможці вийшли до фіналу. Вони й розіграли звання чемпіона. Перше місце в напруженій боротьбі виборов кандидат у майстри спорту Петро Мусієнко з Вереміївки — його й нагороджено кубком.

Всі грамоти і дипломи розмістити тут неможливо, тому пропонуємо до вашого перегляду лише деякі: